Elfic House Ξενοδοχείο
Το Elfic House Ξενοδοχείο Cobano προσελκύει τους πελάτες με χώρος στάθμευσης που διατίθεται στον χώρο.
Ylang Ylang Beach Resort απέχει σχεδόν 4 χλμ. από τον ξενώνα, ενώ ο Καταρράκτης Montezuma Falls είναι σε απόσταση 10 λεπτών με αυτοκίνητο. Επιπλέον, Malpais βρίσκεται 79 χλμ. μακριά. Montezuma Gardens y Mariposario Butterfly Garden βρίσκεται σε απόσταση 15 λεπτών οδικώς.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Χώρος στάθμευσης
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Κήπος
Στο δωμάτιο
- Δωμάτια με δωρεάν WiFi
Σημαντική ειδοποίηση
- Πληροφορίες για επιπλέον κρεβάτια
- Δεν παρέχονται επιπλέον κρεβάτια στο δωμάτιο.
Συχνές ερωτήσεις
- 🚗
Πού μπορώ να αφήσω το όχημά μου κατά τη διάρκεια της διαμονής μου σε τo Elfic House Ξενοδοχείο;
Μπορείτε να παρκάρετε το όχημά σας στο χώρος στάθμευσης του τo Elfic House Ξενοδοχείο. - 🕗
Τι ώρα πρέπει να φύγουμε από τo Elfic House Ξενοδοχείο;
Μπορείτε να αφήσετε το δωμάτιο του τo Elfic House Ξενοδοχείο στις 12:00. - ❓
Ποια πολιτική ακύρωσης υποστηρίζει τo Elfic House Ξενοδοχείο;
Τo Elfic House Ξενοδοχείο έχει δωρεάν ακύρωση. Για περισσότερες πληροφορίες, μπορείτε να επικοινωνήσετε με το ξενοδοχείο.